צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
077-4254962
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
office@hig-law.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

ארנונה השגה עורך דין מומלץ

 

תשלומי ארנונה הם חלק מהחיים שלנו. אחת לשנה נקבע במרבית הרשויות והעיריות מהו התשלום אותו יהיה על האזרח לשלם. חשוב להבין כי לא מדובר על תעריף אחיד שרלוונטי לכל תושב באשר הוא. יש טבלאות מפורטות בכל עירייה או רשות מקומית אשר מגדירות את הסכום שצריך התושב לשלם. כאשר יש כמה פרמטרים שהם אלו שמשפיעים על הסכום שישלם התושב בסופו של דבר. זה גודל הנכס, הבעלות עליו, השימוש בו ועוד. במקרים רבים ניצבים אזרחים מול שומת ארנונה גבוהה מעבר למה שהם חייבים לפי הנתונים האישיים שלהם. ובמצב כזה ניתן להגיש ארנונה השגה.

 

מה עושים במצב בו יש ארנונה השגה?

חשוב לדעת כי לא חייבים לקבל את החלטות הרשות המקומית או העירייה בנושא הארנונה, אלא יש אפשרות להגיש השגה מפורטת בה נציין את כל הפרטים הרלוונטיים שעשויים להוכיח כי הצדק עמנו. השגה כזו הינה מכתב רשמי שנשלח לגורמים הרלוונטיים בעירייה על מנת להציג את הטענות שלנו בנושא. המכתב יכול להיות מכתב בקשה להנחה בארנונה בגין סיבה כזו או אחרת, מכתב שבו מוצגת ארנונה השגה בגין השימוש בנכס או הגודל שלו ועוד.

 

ארנונה השגה עורך דין מומלץ

מי מגיש שירותי ליווי עבור הגשת השגה?

במידה והחלטתם להגיש השגה בגין שומת הארנונה חשוב לכם להיות מודעים לכך שלא נכון לעשות את זה בכוחות עצמכם. כי ככלות הכול מדובר על צעד שיכול להשפיע על הסכומים שיהיה עליכם לשלם, ואם אינכם יודעים איך מתנהלים מול גורמים רשמיים ומנהליים, יש לכם הרבה מה להפסיד. הדבר הנכון הוא לפנות אל עורך דין מומלץ ומנוסה בנושא הגשת השגות ועתירות מנהליות. לו היכולת והידע להוביל אתכם לאורך הדרך בצורה מונחית ומדויקת על מנת להביא אתכם למענה מתאים לפי הציפיות והנתונים שלכם.

 

פנו אלינו לקבל סיוע מקצועי

גואטה יצחק מזמין אתכם ליצור קשר על מנת להזמין את השירות הרצוי והמתאים בנקודה בה הנכם ניצבים. בעזרתנו תוכלו להגיש  ארנונה השגה באופן יעיל ומהיר, ומה שהכי חשוב – תהיו בטוחים שעשיתם את הטוב ביותר כדי להפחית את שומת הנכס שלכם.