צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
077-4254962
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
office@hig-law.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

הנחה בארנונה חיפה – משהו שאף אחד לא יטרח לספר לכם

 

כל אזרח בישראל יודע ומכיר את שוברי הארנונה לתשלום שהוא מקבל לקראת כל תחילת שנה אזרחית חדשה. מדובר בתשלום על כל השירותים העירוניים שכל אחד מאתנו מקבל במסגרת המגורים בעיר ובדירה המסוימת. אך בעוד ויש אנשים המשלמים טבין ותקילין את כל הסכום אותו מטילים עליהם, ישנם הרבה אנשים או משפחות שזוכים להנחות מפליגות בתשלומי הארנונה. הם נהנים מקיצוץ משמעותי מהחוב שלהם לארנונה כאשר ישנם גם מקרים אשר בהם מדובר בביטול טוטאלי של התשלום.

אנשים שיבואו לבדוק את הנושא של הנחה בארנונה חיפה, עשויים בהחלט לגלות כי הם זכאים להנחות מפליגות וחבל שהם ישלמו את הסכומים הנקובים בלי לבדוק מה עומד מאחוריהם ומה אפשר להפחית או אפילו לבטל.

 

הנחה בארנונה חיפה – המומחים שלנו בודקים עבורכם

על מנת שאפשר יהיה לבדוק ולוודא כי הלקוח לא משלם תשלומים מיותרים, אנחנו מציעים את השירות של בדיקת זכאות לקבלת הנחה בארנונה חיפה. הבדיקה כוללת את כל הרכיבים של תשלומי הארנונה תוך התחשבות בכלל הנתונים שיוצרים את החישוב הסופי. לא פעם מתגלה כי יש בתוך החישוב גם תשלומים על חובות רטרואקטיביים אשר משום מה הצטברו להם לחשבון הארנונה בלי שיהיה לכך הסבר אמיתי המניח את הדעת. בעזרת משפטנים המכירים את הנושא, ניתן להגיע בקלות רבה לקבלת ההנחה הרצויה. 

הנחה בארנונה חיפה | גואטה, יצחק משרד עו

 

עורכי דין שעושים סדר

על מנת לממש את ההנחה הרצויה חשוב לפנות אל עורך דין אשר בקי בכל התחום של תשלומי הארנונה. הוא יהיה הכתובת אשר ייטיב לבחון את כל ההיבטים ולוודא כי אין שורות מיותרות וחובות שהלקוח לא באמת אמור או חייב לשלם. לא פעם מתברר כי חשבון הארנונה הינו מנופח ללא כל סיבה או הסבר מניח את הדעת והלקוח יכול ליהנות מאחוזי הנחה גבוהים במיוחד. יש גם מקרים רבים אשר בהם יתברר כי כל חשבון הארנונה בטעות יסודו וכי הלקוח כלל לא אמור לשלם את תשלום הארנונה לרשויות העירוניות.

רוצים לברר בנושא הנחה בארנונה חיפה?

משרד עורכי דין גואטה יצחק – הוא הכתובת.