צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
077-4254962
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
office@hig-law.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

הנחה בארנונה ירושלים – איך ניתן לקבל?

 

גובה חיוב הארנונה של חברות, מפעלים, ארגונים ובתי עסק שונים, יכול להגיע לאלפים רבים של שקלים אותם הם יידרשו לשלם כל חודש או חודשיים.

אז זה אומנם נכון שכל מי שמקים עסק או חברה אמור לקחת בחשבון שתשלום הארנונה יהווה חלק מההוצאות השוטפות של ניהול העסק, אך ישנם לא מעט מקרים בהם התשלומים הם גבוהים משמעותית מהמצופה  ולא תמיד יש הצדקה לגובה התשלום.

החדשות הטובות הן שיש מה לעשות ויש לאן לפנות, כך שאם גם אתם נמנים על אותם בעלי עסקים, חברות או ארגונים, אשר מרגישים שהם נדרשים לשלם תשלום ארנונה בגובה שאינו מוצדק, חשוב שתפנו לעורך דין ארנונה על מנת שזה יתווה לכם את הדרך לקבלת הנחה בארנונה ירושלים או בכל עיר אחרת. 

 

הנחה בארנונה ירושלים – גורמים המשפיעים על חישוב הארנונה

יש לא מעט גורמים שהינם בעלי השפעה על חישוב הארנונה ובין היתר: סוג השימוש בנכס (האם מדובר בדירת מגורים, משרד או בית מלון), גודל הנכס והמיקום שלו. 

ברוב המקרים, גביית הארנונה מתבצעת על ידי שליחת שוברי תשלום דו חודשיים, כאשר במקרים בהם הארנונה איננה משולמת הרשות המקומית יכולה להפעיל אמצעים שונים בכדי לגבות אותה ע"י עיקול נכסים, תביעות משפטיות וכדומה. 

חשוב לציין שיש אנשים פרטיים אשר זכאים לקבלת הנחה בארנונה ירושלים: קשישים, משפחות חד הוריות סטודנטים ועוד.

אך גם במקרה של חברות ועסקים מסוגים שונים, יש דרכים באמצעותן ניתן לדרוש ולקבל הפחתה בתשלום כמו במקרים של: סיווג לא נכון של סוג השימוש בעסק, חישוב לא מדויק של שטח העסק ועוד.

כאמור, כאן אמור להיכנס לתמונה עורך דין המתמחה בנושא הארנונה על מנת לסייע במטרה. 

 

הנחה בארנונה ירושלים | גואטה, יצחק - משרד עו

מעוניינים לבדוק אם אתם זכאים לקבלת הנחה בארנונה ירושלים?

אם גם אתם בעלי חברות או עסקים בירושלים אשר זקוקים לייעוץ משפטי בסוגיות הקשורות לארנונה או שאתם נמצאים בתחושה שגובה תשלום הארנונה אותו אתם נדרשים לשלם אינו מוצדק, תשמחו לגלות שהגעתם לכתובת הנכונה. מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם משרד עורכי דין גואטה יצחק ולקחת את הצעד הראשון בדרך לקבלת הנחה בארנונה ירושלים.