צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
077-4254962
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
office@hig-law.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

השגות בארנונה - מה ניתן לעשות איתן?

השגות בארנונהלעסק יש לא מעט הוצאות וכדי שהוא יהיה רווחי הוא צריך לא פעם לעשות מאזן כדי לוודא שההכנסות שלו עולות על אותן הוצאות. כדי שזה יקרה, צריך להקטין כמה שאפשר את ההוצאות ואחת ההוצאות שאפשר לא פעם להקטין היא ההוצאה על ארנונה.

ארנונה לעסק יכולה להיות הוצאה משמעותית. היא יכולה לנוע בין מאות שקלים בחודש לאלפי שקלים בחודש, ויש פרמטרים שונים שקובעים כמה כל עסק צריך לשלם לפי סוג העסק, פעילות שלו ופרמטרים אחרים. אם יד לכם השגות בארנונה מה שאומר שאם אתם חושבים שאתם משלמים יותר מידי, ששילמתם יותר מידי בעבר ומגיע לכם זיכוי או כל השגה אחרת, אתם צריכים לפנות לעורך דין בתחום.

השגות בארנונה – מה יבדוק עורך הדין?

אם יש לכם אם כן השגות בארנונה, אתם צריכים לפנות לאיש מקצוע בתחום שיעשה לכם את הבדיקה, ואיש מקצוע כזה הוא עורך דין מומחה בתחום. עורך דין כזה יעבור על החיובים שלכם ויבדוק כמה אתם אמורים לשלם בכל חודש והאם יש לכם איזו שהיא זכאות להנחה או הטבה כלשהיא. הוא יתנהל מול הרשות הספציפית ויגיש לה את הערעור, הוא ינהל מולה את כל הבירוקרטיה המורכבת כדי שבסופו של דבר תתקבל ההנחה או הזיכוי המיוחלים. עם עורך הדין הנכון אתם יכולים לחסוך המון כסף וגם לקבל לא מעט כסף על תשלומים שכבר שילמתם.

איך מאתרים את עורך הדין הנכון?

אם יש לכם השגות בארנונה אתם צריכים למצוא את עורך הדין הנכון והמשרד המוביל בישראל בתחום הוא משרד עורכי דין גואטה יצחק. זהו משרד עם אחוזי הצלחה גבוהים מה שאומר שיש לו המון לקוחות מרוצים, זהו משרד שחוסך המון כסף ללקוחות שלו בגלל שהוא מכיר את מערכת המיסוי באופן מעמיק. יש לו ניסיון רב בעבודה מול הרשויות השונות ויש לו רזומה עשיר של שנים רבות.

אם קיבלתם חיובים לא הגיוניים בארנונה אתם לא צריכים לקבל את זה כגזירת גורל. אתם צריכים ליווי משפטי מתאים ומשרד עורכי דין גואטה יצחק יספק לכם אותו.