צרו קשר צרו קשר
חייגו עכשיו
חייגו עכשיו
077-4254962
פנו אלינו בדוא”ל:
פנו אלינו בדוא”ל:
office@hig-law.co.il

רוצים שנחזור אליכם בהקדם?

השאירו פנייתכם כאן

תצהיר עורך דין ארנונה

 

ארנונה מהווה סוג של מס אשר מוטל על מי כל מי שמתגורר או מחזיק בנכס נדלני כלשהו. אופן חיוב הארנונה מתבסס על מספר פרמטרים שונים כמו שטח הנכס, סוג הנכס, לאיזו מטרה נכס משמש והאזור בו הנכס ממוקם.  

כמו בכל תחום אחר, גם כאשר זה נוגע לארנונה יש את הכלל ויש את היוצא מהכלל, כאשר רוב בעלי הנכסים המהווים את הכלל יידרשו לשלם ארנונה בהתאם לסיווג, לגודל ולמיקום הנכס, אך יהיו גם כאלה (היוצאים מין הכלל) אשר יהיו זכאים להנחה בתשלום הארנונה. על הזכאים ניתן למנות: סטודנטים, קשישים, אימהות חד הוריות, משפחות המשתכרות שכר נמוך ועוד.

במקרים רבים, בכדי לקבל את ההנחה בארנונה יהיה צורך להגיש תצהיר עורך דין ארנונה. 

 

תצהיר עורך דין ארנונה – כיצד מקבלים את ההנחה?

בכדי לקבל הנחה בארנונה חשוב בשלב הראשון להיות מודעים לזכאות אליה.

יש לציין שתנאי הזכאות להנחה יכולים להשתנות מעירייה לעירייה, לכן בשלב הראשון, מומלץ לברר את כל הפרטים הרלוונטיים לגבי הזכאות להנחה ולגבי גובה ההנחה.

בכדי לקבל את ההנחה יש צורך בהגשת מסמכים ואישורים שונים, כאשר סוג האישורים ישתנה בהתאם לסוג ההנחה המגיעה, כך שלדוגמא, סטודנטים המעוניינים לקבל הנחה יידרשו להגיש אישורים שונים מאלה אותם יתבקשו להגיש משפחות הזכאיות להנחה בגלל הכנסה נמוכה.

בכל מקרה, ברבים מהמקרים יהיה צורך להגיש בין היתר גם תצהיר עורך דין ארנונה (או מדויק יותר, תצהיר בפני עורך דין) בנושא גובה ההכנסה ומקור ההכנסה מכל מקור כלשהו, על תקופת זמן מסוימת אשר ברוב המקרים תהיה או 3 חודשים אחורה או שנה אחורה. כאמור, הדרישה יכולה להשתנות בין עירייה לעירייה.

 

תצהיר עורך דין ארנונה | גואטה, יצחק - משרד עו

זקוקים לתצהיר עורך דין ארנונה?

לא משנה מהי הסיבה או המטרה בגינה עלה הצורך בהגשת תצהיר עורך דין ארנונה, ודאי תשמחו לדעתם שאתם נמצאים בכתובת הנכונה למטרה.

מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם משרד עורכי דין גואטה יצחק וצוות המשרד ישמח להעניק לכם את כל המידע והפרטים לגבי הפעולות בהן יש לנקוט בדרך להגשת התצהיר.